لینک

 

مقارن با ساعت 8صبح روز جمعه 8/11/95خیابان اسکندرکلا امید 11 واقع در خیابان آیت اله صالحی مازندرانی(ره)شاهد تکاپو و حضور پرسنل شهرداری بود که علیرغم وضعیت نامناسب جوی و بارش باران،تیم عملیاتی حوزه عمرانی مشغول بازگشائی ادامه این خیابان شدند.

خیابانی که از 25 سال پیش و با عنایت به وجود طرح تفصیلی مبنی بر بازگشایی خیابان،متاسفانه سالهای سال بلا تکلیف باقی مانده ولی در دوران مدیریت مهندس رحیمی،شهردار ساعی و پر تلاش قائم شهر این امر مهم محقق شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر: املاک متعلق به آقایان ابراهیم عنایتی،محمد صادق مشهدبان و شرکت سهامی عام آبسان به مساحت کلی 1057متر مربع در مسیر تعریض و تخریب وبازگشایی قرار گرفت.

مهندس حاج رضارحیمی شهردار قائم شهر ضمن تائید این خبر افزود: خوشبختانه همکاری خوب و سازنده شهروندان با شهرداری در مسیر بسیار سازنده ای قرار گرفته و از این باب جای قدردانی و تشکر از همه شهروندان را دارم.

وی تاکید داشت کوچه امید 11 خیابان اسکندرکلا که اتفاقاً  کلانتری 12 شهر نیز در این کوچه قرار دارد و به جهت حجم زیاد تردد شهروندان به این کلانتری، اهمیت خاصی به این کوچه داده شده است. با توجه به میزان تردد شهروندان چه سواره چه پیاده نیاز مبرم به بازگشایی این خیابان و اتصال به خیابان شهید رجائی احساس می شد.

مهندس رحیمی با تشکر از مالکین املاک واقع در تعریض خاطر نشان کرد: اتفاقی که دیروز با تعریض این املاک در کوچه امید 11 رخ داد آینده خوبی در این مسیر بوجود آورده. بنده به سهم خود و از سوی همه شهروندان از این عزیزان قدردانی میکنم و امیدوارم این صمیمیت و ارتباط با شهرداری  مستمر، پا بر جا و با این روند شاهد آینده خوبی برای شهرمان باشیم.

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

10

 

11

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group