لینک

 

با کمال تاسف باخبر شدیم که فرزند یکی از همکاران پاکبان شهرداری قائم شهر به نام بیوک طلوعی دارفانی را وداع گفت.مهندس رحیمی شهردار قائم شهر به همراه معاونین و تنی چند از همکاران از نخستین ساعات شنیدن این ضایعه اسفبار،ضمن حضور در بیت این خانواده داغداربا خانواده این مرحوم ابراز همدردی کرد.

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر مهندس رحیمی با حضور در منزل این خانواده ضمن طلب آمرزش برای آن نوجوان از دست رفته ،مضافا" برای بازماندگان و خانواده داغدار طلب صبر نمودند. شهردار قائم شهر در حاشیه این دیدار گفت: با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح این عزیز از دست رفته را قرین رحمت واسعه خود قرار دهد.

 

 گوشه ای از متن پیام تسلیت مهندس رحیمی به شرح ذیل است: هر آنچه خداوند متعال مقدر فرماید ،هیچ بنده ای توان تفسیر آن را ندارد و بر آنچه که حکمت الهی تعلق میگیرد را جرات تغییر و تعدیل نیست پس بر آنچه که میدهد شاکریم و بر نداده هایش نیز شکر میکنیم و چشم به امید رحمت واسعه حضرتش داریم. از خداوند منان برای آن مرحوم رحمت بیکران و برای شما طول عمر با عزت مسئلت دارم.

 

 روابط عمومی شهرداری قائم شهر نیز بنوبه خود این مصیبت وارده را به خانواده محترم طلوعی تسلیت و تعزیت میگوید.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group