لینک

حادثه دردناک و اسفبار درگذشت شهادت گونه جمعی از عاشقان انسان دوست ایران زمین،آتش نشانان عزیز ایران زمین که در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو جان خود را از دست داده اند موجب تاثر و تالم مردم ایران گردید.

بی شک شهامت و دلیر مردی اینان تا ابد برای همه مردم دنیا مثال زدنی خواهد ماند.ما نیز به مانند مردم ایران در این ضایعه اسفناک داغدار هستیم و با بازماندگان این حادثه هولناک اظهار همدردی کرده و برای درگذشتگان و شهیدان این راه عظیم،طلب آمرزش می نمائیم.

 

1

اینان نمونه بی نظیر و تصویر گر کم نظیری از خودگذشتگی،ایثار و شهادت را به نمایش گذاشته که باید سر تعظیم به روح شامخ و بلند آنها فرود آورد.

 

از درگاه خداوند بزرگ رحمت و رضوان الهی را برای درگذشتگان و شفای عاجل را برای حادثه دیدگان و مجروحان طلب دارم.

 

جعفر احمدی گرجی

ریاست شورای اسلامی شهر قائم شهر

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group