لینک

 

شهادت جمعی از همکاران سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ،موجب تاثر و تالم همکاران ما گردید. این حاثه تاسفبار را به عموم مردم ایران زمین بخصوص خانواده های این عزیزان تسلیت عرض می نمایم.

 

اینان قهرمانان بی اعائی هستند که عاشقانه برای نجات همنوع خود ،دل به آتش زدند و جان خویش را در طبق اخلاص قرار داند.باید به احترام آتش نشانان فداکار از جای برخاست و برای روح بلند این عزیزان طلب آمرزش کرد.

100

 

پرسنل سازمان آتش نشانی شهرداری قائم شهر ضمن اظهار تالم و تاسف از این ضایعه دردناک و ابراز همدردی با آسیب دیدگان و خانواده های مکرم ایشان بخصوص آتش نشانان غیرتمند و غیور ،ضمن آماده باش کامل و بکارگیری تمامی امکانات لازم بمنظور ارائه خدمت رسانی به حادثه دیدگان،از هیچ کمکی برای تسریع در فرآیند مدیریت بحران و یاری رسانده به آسیب دیدگان دریغ نخواهد داشت.   

 

در پایان به فرموده نبی مکرم اسلام (ص) اشاره دارم و اینکه حضرتش فرمودند:هر کس جلوی هجوم آب یا آتش را بگیرد و جمعی از مسلمانان را نجات دهد بهشت بر او واجب میشود.

 

ضمن آرزوی سلامتی برای همکارانی که در زیر خروارها آوار محبوس مانده اند،امیدوارم پروردگار متعال روح آتش نشانان فداکار را با قدسیان محشور نماید.

 

آمین یا رب العالمین.

 

محمد علی شیرسوار

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری قائم شهر

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group