لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، رحیمی شهردار قائم شهر به مناسبت ۵ اسفند ماه روز مهندس، طی پیامی این روز را به تمامی مهندسین تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

روز پنجم اسفندماه سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، یادآور اندیشه، ابتکار، نوآوری و خلاقیت است و این امر زمینه ساز رشد و پیشرفت کشور خواهد بود.

 

امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند دانش، اندیشه و ایده های مهندسین گرامی هستیم. نیازمند اینکه دلهایتان برای آبادانی و پیشرفت این مرز و بوم تپیده و به یاری مان آید.

مهندسی بیانگر دانش و تخصصی است که با دستان خود زندگی را در خانه هایی امن وایمن به مردم هدیه می دهند. اینجانب روز مهندس را به تمامی مهندسان این مرزوبوم تبریک عرض می کنم و از درگاه ایزد منان توفیق روزافزون برای این قشر فعال و پویا را خواستارم.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group