لینک

به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری قائم شهر و در اخرین روزسال 1396 کاروان نوروزی تحت عنوان (( نوروز خوانی)) در سطح شهر به اجرای برنامه پرداخت.


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر در این مراسم که با لباس و فرمهای محلی مازندرانی واسب و سوار همراه بود.گروههای مختلف نوازندگی با سازهای مخصوص این ایام در مسیر سواره از عمارت شهرداری قائم شهر تا عمارت قدیم شهرداری (موزه)به اجرای موسیقی پرداختند و لحظاتی شاد و مفرحی را برای شهروندان فراهم آوردند.
لازم به ذکر است در طول مسیر سوغات مازندران شامل نان محلی،شکلات و شاخه های گل در میان مردم و کودکان توضیح شد تا مردم با محصولات ناب مازندرانی بیشتر آشنا شوند.
استقبال خوب و در خور توجه شهروندان از این مراسم قابل توجه بود بطوریکه بارها و بارها مسیر تردد گروه نوازنده دچار اختلال شد که با همکاری پلیس راهور ونیروهای شهرداری رفع گردید.

 

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group