لینک

مقارن با ساعت ۱۲ ظهر روز نهم فروردین ماه سالجاری مهندس رحیمی به همراه معاونین و تنی چند از مدیران واحدهای شهرداری از دکتر رضیان دیدارنمودند.

در این نشست مهندس رحیمی گزارشی اجمالی از عملکرد ۹ ماهه دوران مدیریت برشهرداری قائمشهر خدمت دکتر رضیان ارائه نمودند.

دکتر رضیان نیز ضمن قدردانی و رضایتمندی از  عملکرد مهندس رحیمی از میزان قابل توجه خدمات به شهروندان اعلام کرد بواقع اقدامات جنابعالی در حوزه شهری پسندیده و قابل تمجید است و جانب به نمایندگی از مردم حوزه انتخابی از جنابعالی و همکاران شهرداری قدردانی میکنم.

شهردار قائمشهر با قدردانی از مردم خوب و فهیم شهر نسبت به اعتمادی که به خادمین خود در شهرداری دارند گفت بحمدالله با نظارت خوبی که از سوی یکایک اعضای شورای اسلامی بر نحوه عملکرد شهرداری وجود داشته عملکرد مناسبی ارائه و سعی داریم در سال جدید حجم خدمات بگونه ای باشد که رضایتمندی عمومی مردم حاصل شود.جا دارد که از حسن نظر مدیریت شهری بخصوص خطیب جمعه قائمشهر نمایندگان محترم مجلس اعضای شورای اسلامی قدردانی نمایم.

در ادامه مهندس مهدیزاده معاونت فنی و شهرسازی گزارشی اجمالی از عملکرد شهرداری در حوزه فنی و عمرانی شهر ارائه نمود که در جای خود قابل تامل بوده است.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group