لینک

مهندس رحیمی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات اجرایی و عمرانی پروژه های شهرداری در سال ۹۵ مضافا از چگونگی روند برخی پروژه های سال ۹۶ ارائه دادند.

محمدی فرماندار قائمشهر با تبریک سال جدید به رحیمی و تیم همراه و پرسنل شهرداری خطاب به مهندس رحیمی گفت:خوشبختانه در سال گذشته با حضور جنابعالی و تیم فنی شهرداری شاهد اتفاقات خوب و مثبتی در شهر بودیم که بحمدالله میتوان از آن بعنوان تحول در شهر یادکرد.امیدوارم در سال جدید نیز شاهد استمرار این قبیل کارها باشیم.

مهندس رحیمی ضمن قدردانی از نگاه مثبت فرماندار قائمشهر و یکایک اعضای محترم شورای اسلامی شهر نسبت به شهر و اقدامات صورت گرفته اعلام کرد:امیدواریم در سال جدید با توجه به برنامه های عمرانی و با استعانت از پروردگار متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری حفظه الله شاهد دگرگونی و تحول در فضای شهری باشیم.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group