لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، صبح روز سه شنبه پانزدهم فروردین به موجب ابلاغ شهردار و رئیس شورای سازمان ، جناب آقای جعفر امینی بر ، به عنوان سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قائمشهر منصوب گردید.


در این مراسم معاونین و هیئت همراه به نیابت از آقای رحیمی شهردار قائم شهر در مراسم حضور یافته  و طی جلسه معارفه از زحمات محمد علی شیرسوار به عنوان سرپرست سابق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قائمشهر قدردانی نموده و برای آقای جعفر امینی بر، آرزوی موفقیت و توفیقات روز افزون مسئلت داشتند. آقای مهندس امینی در سمت های مسئول نوسازی و شهرسازی و معاونت فنی شهرداری قائم شهر مشغول فعالیت بوده است.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group