لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، در روز 16فروردین ماه سالجاری سرهنگ یعقوبی فرمانده سپاه ناحیه قائم شهر ضمن حضور در دفتر کار مهندس رحیمی شهردار قائم شهر از ایشان دیدن نمودند.

در این نشست سرهنگ یعقوبی ضمن تبریک سال جدید از زحمات وعملکرد مهندس رحیمی ابراز خرسندی و قدردانی نمودند و خواستار تعامل بیشتر در انجام امور و همچنین استمرار در انجام کارها در سال جدید شدند.

شهردار قائمشهر ضمن قدردانی از ایشان اظهار داشت که امیدواریم در سال جدید با توجه به برنامه های پیش رو و با استعانت از خداوند متعال ،  شاهد تلاش ، پویایی و تحول در فضای شهری باشیم و این امر جز با همکاری و تعامل تمامی ارگانها امکان پذیر نخواهد بود.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group