لینک


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، در روز چهارشنبه مورخ شانزدهم فرودین سال ۹۶ ،سرهنگ مرادی فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان قائم شهر ضمن حضور در دفتر کار شهردار قائم شهر از ایشان دیدن نمودند.


سرهنگ مرادی ضمن تبریک نوروز بیان داشت ، تعامل و همکاری نیروی انتظامی با شهرداری در سال جاری موجب امنیت در قائم شهر خواهد شد و باید مسائل و مشکلات موجود در سطح شهر را ریشه یابی و با تعامل در صدد رفع آن باشیم.
وی اظهار داشت هدف ما جلب اعتماد مردم که مهمترین دغدغه شهرداری و پلیس است، می باشد و امیدواریم همچون سنوات گذشته در سایه همراهی و تعامل مناسب نیروی انتظامی و شهرداری رضایت مردم را به صورت کامل به دست آوریم.
رحیمی شهردار قائم شهر در این دیدار ضمن بیان این موضوع که نشاط اجتماعی سبب کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد، اظهارداشت: شهرداری و نیروی انتظامی در ارتباط مستقیم با شهروندان هستند و بیشترین مراجعات مردمی را دارند و هماهنگی و همکاری این دو نهاد در جلب رضایت شهروندان بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
وی با بیان این موضوع که همانطور که می دانیم نیروی انتظامی متولی نظم و امنیت در جامعه است، شهرداری ها نیز با انجام اقدامات مربوط به زیباسازی شهر نقش مهمی را می توانند در روحیه و روان شهروندان ایفا می‌‌کند و این موضوع می‌تواند در کاهش بزهکاری و ناهنجاری‌های اجتماعی مؤثر واقع شود.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group