لینک

در این دیدار آقایان احمدی گرجی ریاست شورا؛ طیبی آلاشتی نایب رئیس ؛ حیدری ،اسماعیلی ، طالبی ، ابراهیمی  و دریابیگی از اعضای دور چهارم شورای اسلامی شهر نیز حضور داشتند از نزدیک با میزان پیسرفت پروژه آشنا شدند.

مهندس رحیمی شهردار قایمشهر نیز ضمن قدردانی از حضور اعضای محترم خاطر نشان کرد:بسیار خرسندم که در این برهه از زمان که مقام معظم رهبری تاکید بر خدمات مطلوب به آحاد مختلف مردم را در سرلوحه برنامه های مدیران قرار داده ما نیز در این امر مهم با این اقدام جهادی نقش داسته و منویات معظم له را اجرایی نمودیم.

احمدی گرجی ریاست شورای اسلامی ضمن بازدید از روند اجرای پروژه تاکید کرد:بحمدالله سرعت و پیشرفت اجرای پروژه با توجه به مدت زمان شروع آن و وضعیت جوی سال گذشته بسیار خوب بوده و از این باب از مهندس رحیمی شهردار پرتلاش و ساعی شهرمان بنمایندگی از سایر اعضا قدردانی میکنم.

امیدوارم با جدیتی که درمجموعه شهرداری و شخص آقای رحیمی سراغ دارم این پروژه در مدت زمان بسیار کوتاهتر از قرارداد به پایان و مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group