لینک

به گزارش روابط عموی شهرداری قائم شهر، در روز شنبه مورخ ۲۵ آذر ماه سال جاری طرح پاکسازی حریم ریل راه آهن با همکاری و مشارکت اداره راه آهن قائم شهر آغاز شد.


مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر ضمن حضور در محل ، هدف از اجرای این طرح را پاکسازی حریم ریل راه آهن ، فرهنگ سازی و آشنایی شهروندان با امور شهری بیان کرد و افزود: حفاظت از محیط زیست و پاکیزگی شهر با مشارکت همه دستگاه ها و علی الخصوص شهروندان تحقق می‌یابد و در این زمینه باید با تشویق و ترغیب شهروندان بستر لازم را فراهم آوریم و امیدواریم با فرهنگ سازی زیست محیطی و سالم سازی محیط زیست، مناطق شهری را از سایر آلودگی‌ها پاک سازیم.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group