لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر
با توجه به مسائل زیر بنایی و فاضلاب شهری اداره آب وفاضلاب شهری اقدام به احداث اگو شهری در خیا بان شهید حاج محمد بلباسی(مهمانسرا) نموده است که متأ سفانه روکش آسفالت این منطقه که از تعهدات این اداره بوده است مشمول زمان شده است.


شورای اسلامی شهر و شهرداری قائم شهر ضمن عرض پوزش از شهروندان محترم این منطقه بابت تاخیر به وجود امده با پیگیری های مستمر در خصوص انجام روکش آسفالت این خیابان و رفع مشکل شهروندان گرامی با تاکید مهندس افشین حسین زاده رئیس شورا به ضرورت رفع مشکل مردم و بازدید مهندس صالح زاده نائب رئیس شورا ورئیس کمیسون عمران شورای اسلامی از خیابان شهید حاج محمد بلباسی و تاکید بر انجام هر چه سریعتر روکش آسفالت و رفع مشکل مردم ،اداره آب و فاضلاب اقدام به انجام روکش آسفالت این خیابان نموده است.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group