لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، با تلاش و پیگیری های اعضای شورای اسلامی قائم شهر ، مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر و برگزاری جلسات مختلف جهت رفع مشکلات مالی پروژه تقاطع غیر همسطح جانبازان و با تامین منابع مالی مناسب و تزریق بیش از ۱۰ میلیارد ریال ، این پروژه مجددا شروع بکار کرده است.


مهندس حسین زاده ، رئیس شورای اسلامی قائم شهر با بیان اینکه با تامین منابع مالی و تزریق بیش از ۱۰ میلیارد ریال به پیمانکار و خرید تجهیزات مربوط به ادامه کار از سوی شورا و شهرداری قائم شهر ، این پروژه فعالیت دوباره خود را آغاز کرد.
وی افزود: انتظار ما از مسئولین استانی این است که به دلیل موقعیت جغرافیایی قائم شهر که در مسیر جاده ترانزیتی قرار گرفته است و راه های اصلی به مرکز استان از این شهر عبور می کند، توجه ویژه ای از مئولین استان را می طلبد.
حسین زاده در خاتمه از پیگیریها ، تلاش، همدلی و همسویی یکایک اعضای محترم شورا، سرپرست و معاونین شهرداری در خصوص حل مشلات مربوط به پروژه جانبازان تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است، طبق توافق صورت گرفته با پیمانکارمقرر گردید، عملیات اجرای این پروژه در کمترین زمان ممکن و تا قبل از پایان سال به بهره برداری برسد.

 

photo 2017 12 26 14 37 42

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group