لینک

همزمان بافرا رسیدن سالگرد حماسه نهم دی و به منظور تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، همایشی در روز پنجشنبه مورخ هفتم دی ماه سال جاری ، با حضور پرسنل شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، به همت پایگاه مقاومت عاشقان ولایت و روابط عمومی شهرداری قائم شهر، به مناسبت فرارسیدن سالگرد حماسه نهم دی، روز تبلور ارادت و دلدادگی مردم ایران به خاندان امامت و ولایت و اوج بصیرت حامیان رهبری، ‌ همایش "بصیرت و روشنگری"  با حضور  تعدادی از اعضای شورای اسلامی قائم شهر ، معاونین، مدیران، بسیجیان و پرسنل شهرداری، در سالن آمفی تئاتر عمارت شهرداری برگزار شد.
شایان ذکر است در این مراسم  دکتر شیرسوار به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی قائم شهر و سرهنگ اکبرزاده جانشین معاون سیاسی سپاه کربلا استان مازندران ، به ایراد سخنانی در خصوص حماسه ۹ دی پرداختند.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group