لینک

هایپر مارکت آرین  با حضور دکتر معین پور شهردار قائم شهر به بهره‌برداری رسید.


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، در روز پنجشنبه مورخ ۱۴ دی ماه سال جاری هایپر مارکت آرین با حضور دکتر رضیان و دکتر ادیانی نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، فرماندار،اعضای شورای اسلامی قائم شهر، دکتر معین پور شهردار، معاونین شهرداری قائم شهر و جمعی از روسای بانک ها، مدیران ادارات و مدعوین به بهره برداری رسید.
شایان ذکر است این هایپرمارکت در زمینی به مساحت 5000 متر مربع ساخته شده است. مساحت کلی این هایپر مارکت ۲۵۰۰متر مربع می باشد که با هزینه ای بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده و سبب اشتغالزایی جدیدی برای  ۲۰۰ نفر از شهروندان قائم شهری  شده است.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group