لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، طی حکمی ازسوی دکتر معین پور شهردار قائم شهر، مهندس مرتضى فلاحی  به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری قائم شهر منصوب شد.


دکتر معین پور صبح روز شنبه مورخ ۲۳ دی ماه سال جاری ، با حضور معاونین و مسئولین شهرداری در آیین تودیع  و معارفه ، مهندس مهدى مهدی زاده تودیع و  مهندس مرتضى فلاحی را به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی معارفه نمودند.
در خاتمه مراسم از زحمات مهندس مهدی زاده تقدیر و تشکر بعمل آمد.
روابط عمومی شهرداری قائم شهر انتصاب مهندس فلاحی به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی را به این عزیز بزرگوار تبریک گفته و از خداوند متعال برای ایشان توفیقات روزافزون را آرزو دارد.همچنين از زحمات بى دريغ مهندس مهدى زاده كه در دوران معاونت ايشان اقدامات موثر و ماندگارى را براى شهروندان عزيز انجام گرفته قدردانی و خداقوت عرض مي نمایم.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group