لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، دوشنبه مورخ 25 دی ماه  سال جاری، هیئت مدیره کانون مهندسین و هیئت رئیسه دفتر نمایندگی نظام مهندسین قائم شهر به همراه جمعی از پیشکسوتان مهندسین قائم شهر در دفتر کار دکتر معین پور شهردار قائم شهر حاضر شدند.


در این نشست مهندسین ضمن تبریک به دکتر معین پور، خواستار تعامل بیشترشهرداری قائم شهر با کانون نظام مهندسی در انجام امور و همچنین استمرار در انجام کارها شدند.
دکتر معین پور ضمن قدردانی ازاین عزیزان اظهار داشت که امیدواریم با توجه به برنامه های پیش رو و با استعانت از خداوند متعال ،  شاهد تلاش ، پویایی و تحول در فضای شهری باشیم و این امر جز با همکاری و تعامل تمامی ارگانها امکان پذیر نخواهد بود.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group