لینک

با امید به پرودگار و حمایت مسئولین امر ، پروژه تقاطع غیر همسطح جانبازان در اسفند ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، مهندس فلاحی معاونت فنی و عمرانی شهرداری قائم شهر در گفتگو با واحد روابط عمومی، توضیحاتی در خصوص ادامه روند اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح جانبازان ایراد نمودند.
مهندس فلاحی اعلام داشتند: میدان جانبازان در مسیر شاهراه شمال کشور قرار داشته و بعلت تقاطعی که با خروجی شهر به مرکز استان دارد، همواره در عبور و مرور دچار مشکل می باشد.
وی افزود: اجرای این پروژه ترکیبی از مسیر و رفت از بابل به ساری بصورت غیر همسطح و مسیر برگشت از ساری بصورت همسطح خواهد بود.
معاون فنی و عمرانی خاطر نشان کرد: تقاطع جانبازان به طول ۵۹۰ متر که ۲۸۰ متر آن بصورت روگذر و الباقی بصورت رمپ خاکریز شده و با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال و به مدت قرارداد یکسال می باشد.
شایان ذکر است این تقاطع دارای ۱۲/۲۰ متر عرض و شامل ۳ لاین رفت و پیاده روی اورژانسی می باشد و ارتفاع پل در بالاترین نقطه ۸ متر می باشد.
وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد که با امید به پروردگار و حمایت مسئولین امر  این پروژه در اسفند ماه به بهره برداری برسد.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group