لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ،یکشنبه مورخ یکم بهمن ماه سال جاری،کانون کارشناسان رسمی دردفتر کار  دکتر معین پور شهردار قائم شهر از ایشان دیدن نمودند.


دراین جلسه نماینده کانون کارشناسان رسمی دادگستری ضمن تبریک به دکتر معین پور اعلام داشتند: کانون کارشناسان رسمی دادگستری تمام سابقه و تجربه کارشناسی اعضای خود را در جهت اجرای عدالت در خدمت دادگستری کل مازندران و مقامات محترم قضایی قرار داده و علاوه براین،خدمات ارزنده ای به سایر ارگانهای دولتی و غیر دولتی ،اشخاص حقیقی و حقوقی در جهت رفع نیازها و احتیاجات آنها ارائه می نماید.
دکتر معین پور تاکید کرد:هدف ما فراهم آوردن محیطی است که همگی ما در آن احساس امنیت کنیم. نگاه شهرداری به شهر ،رسیدن به اهداف عالیه و ارتقاء کیفیت محیط شهری است.در این دیدار هر دو طرف تاکید بر همکاری بیش از قبل داشتند.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group