لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، جمعی از انبوه سازان قائم شهر در روز شنبه مورخ ۷ بهمن سال جاری در دفتر کار دکتر معین پور شهردار قائم شهر حضور یافته و با ایشان به گفتگو پراختند.

این عزیزان ضمن تبریک به مناسبت انتصاب ایشان به عنوان شهردار قائم شهر، در خصوص مشکلات و مسائل مربوط به این صنف به گفتگو پرداختند و خواستار ارتباط هر چه بیشتر با شهرداری شدند.

شهردار قائم شهر با بیان اینکه ساخت و ساز در شهر به جهت ایجاد اشتغال ، رونق اقتصادی و فراهم آوردن جوی مناسب برای گردشگردی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از آنجاییکه همکاری و حمایت از جامعه انبوه سازان کاملا مشهود است، این امر مستلزم توجه بیشتری به این جامعه می باشد.

دکتر معین پور اظهار داشت: با توجه به سابقه حضور اینجانب در حوزه نظام مهندسی و آشنایی با مسائل و مشکلات این دوستان، در صدد آن هستیم که این مشکلات مرتفع گردد.

وی در خاتمه اشاره کرد : با توجه به اینکه هزینه های گسترده ی شهرداری از طریق ساخت و ساز تامین میشود لذا شهرداری و همه ی دستگاههای خدمات رسان باید کمک کنند تا این صنعت رونق پیدا کند و باید کمک شود برای انبوه سازان انگیزه بیشتری برای ادامه فعالیتشان ایجاد شود.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group