لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر متن پیام دکتر معین پور شهردار قائم شهر به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام برتو ای مطلع فجر!

فرارسیدن سی‌ونهمین دهه فجر، سرآغاز  فصلی دیگر از افتخار، عزت و سربلندی ملتی است که با مجاهدت و جانفشانی خود نشان داده‌اند، میتوان همواره با استقامت در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان انقلاب و اسلام ایستادگی کرد.

ملت ایران، انقلابی شکوهمند آفرید که در قبال آن با رهبریِ پیری فرزانه دستاوردی چون «استقلال »،« آزادی » و « جمهوری اسلامی» را برای همگان به ارمغان آوردند و دفتری از تاریخ را به نام خویش رقم زدندکه سر فصل بزرگی از  حق طلبی و عدالت خواهی برای تمامی بشریت بود.
اینجانب فرارسیدن ایام غرور آفرین و شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به محضر رهبر معظم انقلاب و به همه ملت شریف ایران به خصوص همشهریان عزیز قائم شهری تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امید آن دارم که همیشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای گرانقدر بوده و همچنان در عرصه سازندگی، فعال رو به سوی افقهای روشن حرکت کنیم.

بهمن معین پور
شهردار قائم شهر

 

photo 2018 01 31 11 17 54

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group