لینک

به مناسبت ایام سوگواری فاطمیه و سالروز شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س) مراسمی با حضور شهردار و  پرسنل در نمازخانه شهرداری قائم شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر،  در روز پنجشنبه مورخ ۱۲ بهمن ماه سال جاری به مناسبت ایام  فاطمیه  مراسم سوگواری با حضور دکتر معین پور شهردار، متانی عضو شورای اسلامی، معاونین، مسئولین و پرسنل شهرداری در نمازخانه عمارت شهرداری قائم شهر برگزار شد.

دکتر معین پور ضمن حضور در این مراسم، فرارسیدن ایام غم بار فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بی بی دوعالم و اسوه زنان عالم را به محضر مبارک حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری و رهروان حضرتش تسلیت گفت.

شایان ذکر است در این مراسم مداح اهل بیت در رثای شهادت دردانه عالم هستی حضرت زهرا (س) مرثیه سرایی نمود و عزاداران در سوگ بانوی بزرگوار دو عالم ، اشک ماتم ریختند.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group