لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، دکتر معین پور شهردار قائم شهر ضمن حضور در دفتر کار مهندس علی نیا ریاست نظام مهندسی استان مازندران با ایشان به گفتگو پرداختند.

دکتر معین پور در این دیدار با اشاره بر تعدد شهرهای کوچک در مازندران و اهمیت ساخت و سازهای اصولی در این شهرها اظهار داشت:  انتظار شهرداری این است که در ارتباط با شهرهای کوچک تعرفه خدمات مهندسی متناسب با شرایط آن شهر باشد.
مهندس علی نیا در ادامه دیدار با تاکید بر تعامل سازمان با شهرداری ها اذعان داشت: عموم شهرداران عضو مجموعه سازمان نظام مهندسی هستند و هدف این سازمان همسویی و همگرایی با شهرداری های استان در جهت خدمت رسانی و جلب رضایت مردم و جامعه است.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group