لینک

کاشت نهال توسط شهرداری قائم شهر به نام جوان سلحشور شهر افسر سوم شهید خدمت میلاد عنایتی.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر در تاریخ ۲۱ بهمن ماه سال جاری  مراسمی رونمایی از کاشت نهال یادبود شهید خدمت میلاد عنایتی (از جانباختگان نفتکش سانچی) با حضور  دکتر معین پور شهردار، تنی چند از اعضای شورای اسلامی قائم شهر،شهردار و اعضای شورای اسلامی شیرگاه، خانواده بزرگوار شهید خدمت میلاد عنایتی ، مسئولین و  پرسنل شهرداری و جمعی ازخبرنگاران در عمارت شهرداری قائم شهر برگزار شد.

در این مراسم دکتر معین پور ضمن خیرمقدم به حضار اعلام داشت: خبر این حادثه سبب تالم و تاثر همگان شد و مشیت الهی به سمتی رفت که خداوند می خواست .
وی اظهار داشت میلاد عنایتی تحصیل کرده و از نخبگان این شهر بودند و ما باید به وجودشان افتخار کنیم.

شهردار در خاتمه اظهار داشت:  
کاشت درخت با همکاری کمیته فرهنگی شورای اسلامی قائم شهر ، به نام این  قهرمان و به منظور ارج نهادن به مقام و منزلت این شهید بزرگوار و همچنین گامی موثر و ارزنده برای زنده نگهداشتن نام این جوان قائمشهری می باشد و ما در قبال اینچنین جوانانی انجام وظیفه خواهیم کرد.

در این مراسم پدر بزرگوار شهید از سنگ نوشت افسر سوم دریانورد شهید خدمت میلاد عنایتی رونمایی کرد.

آقای عارف رضایی یکی از رانندگان محترم شهرداری قائم شهر، به مناسبت فرارسیدن  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی (۲۲ بهمن)، حد فاصل گلزار شهدای شهر ساری تا مزار شهیدان گمنام حسینیه عاشقان ثارالله قائم شهر را بدون توقف و با در دست داشتن پرچم مقدس کشورمان دوید و مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفت.
  وی ضمن حضور در مراسم یادبود شهید خدمت میلاد عنایتی، لوح یادبودی را از پدر بزرگوار این شهید دریافت نمود.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group