لینک

جشن پیروزی انقلاب در روز شنبه مورخ ۲۱ بهمن ماه سال ۹۶ در سالن آمفی تئاتر شهرداری قائم شهر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، جشن انقلاب در سالن اجتماعات عمارت شهرداری و با حضور دکتر معین پور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، مسئولین اداره پست استان و شهرستان قائم شهر، خانواده های محترم شهیدان و یکی از آزادگان انقلاب اسلامی قائم شهر ، مسئولین و پرسنل شهرداری قائم شهر برگزار شد.
در این مراسم شهردار، ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر و خیر مقدم به حضار، اظهار داشت:  مردم کشورمان نشان دادند تا با یک عزم عمومی میتوان کارهای بسیار و دشواری را انجام داد، از این جهت میگویم انقلاب ما انفجار نور بود که مردم ما در مقابل رژیمی ایستادگی کردند که تا دندان مسلح بود.
شهردار در ادامه اشاره داشت : انقلاب ما گام به گام در ابتدا با رهبری پیری فرزانه و در زمان حال با رهبری امام خامنه ای به ثمر نشسته است و شاهد نتیجه آن می باشیم.
وی در خاتمه یاد و خاطره شهیدان انقلاب علی الخصوص شهیدان ( حمیده مروتی- مسعود دهقان- محسن مبینی) را گرامی داشت و از همه همشهریان قائمشهری دعوت کرد تا در راهپیمایی دشمن شکن روز ۲۲ بهمن حضور بهم رسانند .
در ادامه حسین زاده رئیس شورای شهر، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر ، از دست اندرکاران این جشن سپاسگزاری کردند و  از همدلی و شور و حال مردم در آن زمان سخن گفتند و یاد همه عزیزانی که برای این انقلاب و نظام زحمت کشیدند را گرامی داشتند و از همه مردم خواستند تا در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشور داشته باشند.
نصیرمتانی رئیس کمیسیون فرهنگی شورا،  ۲۲  بهمن را بر آفرینندگان و محافظان آن  تبریک گفت و از همه مردم خواست تا با کمک و یاری هم در آبادنی شهر و میهن خود کوشا باشیم تا  شرمنده خون شهدا نشویم و با تلاش خود بتوانیم انقلاب خود را به جای برسانیم که زبانزد خاص و عام باشد و به آن افتخار کنیم.
لازم به ذکر است این مراسم با برنامه های متنوعی از قبیل مولودی خوانی - نمایش طنز - موسیقی سنتی همراه بود و در پایان مراسم ضمن تقدیر از خانواده شهیدان و آزادگان انقلاب اسلامی، از تمبر سه شهید انقلاب اسلامی ( حمیده مروتی - مسعود دهقان - محسن مبینی) رونمایی شد.

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group