لینک

در راستای ارتقاء سطح کیفی ،راحتی و امنیت سفرهای درون شهری و نیز بهبود شاخص های زیست محیطی ،نوسازی ناوگان تاکسیهای فرسوده شهری و حومه ای قائم شهر در دستور کار قرار گرفته و خودروهای تا مدل سال 85  پس از طی مراحل اداری لازم و معرفی به مرکز اسقاط نوسازی و با خودروهای پژو 405 و سمند EF7 با رعایت استانداردهای نوین زیست محیطی جایگزین گردید.

 

 

 

مهندس عنایتی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قائم شهر با اشاره به اینکه 1500 دستگاه تاکسی درون شهری در قائم شهر وجود دارد، گفت: بخش قابل توجهی از ناوگان تاکسی شهر فرسوده است و به دنبال نوسازی آن هستیم.

 

 

 

وی تعداد خودروهای فرسوده در این خصوص را 480 اعلام کرد و افزود:در این راستا و در جهت نوسازی ناوگان تاکسیهای درون شهری بالغ بر 97 میلیارد ریال در قالب تسهیلات دولتی تخصیص یافته و از سوی دولت محترم نوسازی گردید.

 

 

 

عنایتی تاکید کرد:تسهیلات اعطائی در کنار خریداری خودروی فرسوده و پرداخت در قالب یارانه به تاکسیداران به ارزش 55000000 ریال بعنوان کمک بلاعوض از سوی دولت محترم و به واسطه شهرداریها صورت گرفته است.

 

 

 

وی با بیان اینکه نوسازی و بهینه سازی خودروهای درون شهری بمنظور ارائه تسهیلات سفرهای درون شهری شهروندان در اولویت برنامه های این سازمان قرار دارد تاکید داشت:پس از تحویل خوردوهای فرسوده از سوی تاکسیرانی شهرداری به مرکز اسقاط و سیر تشریفات اداری مربوطه در کوتاهترین زمان ممکن،خودروی جایگزین به مالک تاکسی فرسوده تحویل گردیده است.

 

 

 

شایان ذکر است که با انجام این کار حداقل سن تاکسیهای درون شهری قائم شهر سال 85 بوده که امیدواریم تا پایان سالجاری روال نوسازی و جایگزینی آنها نیز صورت خواهد گرفت.

 

 

 

 DSC_9669-2

 

DSC_9660-3

 

DSC_9637-4

 

DSC_9627-5

 

DSC_9619-6

 

DSC_9586-6

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group