لینک

 

مهندس رحیمی شهردار قائم شهر از سومین نمایشگاه تخصصی خدمات و مبلمان شهری و حمل و نقل عمومی بازدید کرد.

 

این نمایشگاه که به همت سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران و مدیریت نمایشگاههای بین المللی استان در محل نمایشگاه واقع در ابتدای جاده بابل – جنب پل تلار از روز 29 تیر لغایت 1 مرداد 95 از ساعت 17 الی 22 برگزار میگردد.

 

به گزارش روابط عمومي شهرداری قائم شهر ، عصر روز پنج شنبه 31تیر ماه ،مهندس رحیمی شهردار قائم شهر در معیت معاونین فنی و عمرانی جناب مهندس مهدیزاده،معاونت خدمات شهری جناب مهندس بوداغی،معاونت شهرسازی جناب مهندس محمودزاده،معاونت اداری و مالی جناب مهندس علیپور ،مدیر حراست و مسئولین واحدهای فضای سبز ،خدمات شهری و تعدادی دیگر از همکاران از این نمایشگاه دیدن نمودند.

 

مهندس رحیمی در دیدار با برخی از شرکتها و مدیران و سازندگان دستگاهها و تجهیزات مرتبط با فعالیتهای شهرداریها اذعان داشت: حضور شرکت ها، سازندگان و کارخانجات که محصولات توليدي آنها مرتبط با شهرداري ها مي باشد، فرصت بسيار مناسبي است تا شهرداري ها با آخرين تکنولوژيهاي روز دنيا آشنا شوند.

 

شهردار قائم شهر تاکید داشت:بدليل حضور کارخانجات و نهادهایی که فعالیت مرتبط با شهرداریها و دهیاریها دارند، امکان بسيار مناسبي است که تا شهرداري ها بي واسطه نسبت به ارزيابي شرکتها و خريد مستقيم از آنها اقدام نمايند.

 

وی گفت:ارزپايي اين نمايشگاه بدليل وجود تجهيزات موجود در آن براي شهرداريها و استفاده از اين امکانات، مي تواند جهت تسريع و تسهيل در رسيدن به اهداف برنامه ريزي شده و ارتقاء سطح کمي و کيفي خدمت رساني شهروندان موثر باشد.

 

مهندس رحیمی یادآور شد:شرکتها و کارخانجات سازنده و توليد کننده که محصولات آنها مرتبط با شهرداري ها مي باشد، بستر بسيار مناسبي خواهند يافت تا ضمن عرضه و فروش بي واسطه محصولات خود به متقاضيان، نسبت به مقايسه توليدات خود با ساير رقبا اقدام نمايند.

 

DSC_9998-6

DSC_0766-2

DSC_0868-4

DSC_0849-5

DSC_0892-3

DSC_0807-7

DSC_0041-8

DSC_0109-9

DSC_0181-10

DSC_0231-11

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group