لینک

طی مراسمی از تلاشهای موثر و سازنده برخی مدیران دستگاههای اجرائی قائم شهربه جهت حفظ شعائر دینی  تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ،حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر از تلاشهای سازنده و موثر مهندس رحیمی شهردار پر توان قائم شهر در مسائل شهری و خدمات بی شائبه در مدت 45 روزه ایشان در مسند شهرداری و نیز جهت تبلیغ و اشاعه نماز جمعه با اهداء لوح تقدیر تجلیل بعمل آورد.

در این لوح آمده است:خدمت به نماز جمعه،خدمت به دین و تقواست،چونانکه نماز جمعه برای گسترش تقوا و روح دینی در مردم است..........................اکنون که در سایه همت و همراهی شما برادر گرامی،در ساماندهی و تدبیر امور مربوطه جهت برگزاری هر چه باشکوهتر فریضه عبادی سیاسی نماز جمعه ،این میعادگاه همیشگی عاشقان الله،گامهای موثری برداشته شده است،بر خود فرض میدانم از زحمات بی دریغ و خالی از چشم داشت حضرتعالی در راستای برگزاری نمازجمعه شهرستان کمال قدردانی و مراتب امتنان خود را عرضه دارم.......

مهندس رحیمی در باره این رویداد مذهبی اظهار کرد: خوشحالم که اقدامات هر چند اندک جانب در ترویج فرهنگ نمازجمعه موثر افتاده و امید دارم این قبیل کارها ذخیره قبر و قیامت ماشود.

وی گفت: فرهنگ نمازجمعه باید در سطح جامعه به ویژه در بین اقشار مختلف جامعه ،جوانان و نوجوانان تبیین و نهادینه شود که سلامت جامعه را تضمین کند.

شهردار قائم شهریادآور شد: فریضه نماز نقش مهمی در زندگی فردی و اجتماعی مردم دارد و تعامل، همکاری موثر و سازنده تمامی ادارت و نهادها، به ویژه ارگان های فرهنگی شهرستان با مساجد و روحانیون ضروری است.

DSC_0971-2

DSC_0972-3

DSC_0974-4

DSC_0976-6

DSC_0993-5

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group