لینک

 

 

 

 

طی مراسمی از خبرنگاران و اصحاب رسانه تجلیل شد.

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر در این مراسم که در سالن آمفی تئاتر شهرداری قائم شهر برگزار شد از تنی چند از خبرنگاران و صاحبین قلم و اندیشه به جهت حضور مستمر و پوشش خبری با اهداء لوح قدردانی شد.

 

 

 

 

 

در این مراسم ابتداء تعدادی از خبرنگاران به نمایندگی از سوی سایر اصحاب رسانه از مشکلات و موانع این صنف سخن راندند و از مدیران شهری بخصوص فرماندار محترم تقاضا داشتند نسبت به رفع آن اقدامات لازم را معمول دارد.

 

 

 

مراسم قدردانی از تلاش خبرنگاران با حضور فرماندار ،بخشدار مرکزی،معاونت فرمانداری،ریاست و تعدادی از اعضاء شورای اسلامی شهر،شهردار قائم شهر،مدیران و روسای دستگاههای دولتی و نهادهای شهری برگزار شد.

 

 

 

 

 

در این میان میتوان به سخنان آقای جمشید گرائیلی ،فرامرز درخشنده ،خانم مظفری اشاره داشت که ضمن تشکر ویژه از مهندس رضا رحیمی شهردار قائم شهر که به عنوان تنها مدیری که حمایت های بسیار خوب وارزنده ای به اهالی رسانه دارند قدردانی نمودند و از زحمات دیگر  مدیران شهری تقدیر و تشکر کردند و خواهان نگاه ویژه به این صنف بخصوص بیمه خبرنگاران ،ارتباط مطلوب میان مدیران و رسانه،تشکیل اطاق فکری میان مدیران و اهالی رسانه شدند.

 

 

 

 

 

در ادامه مهندس محمدی فرماندار قائم شهر ضمن قدردانی فراوان از مهندس رحیمی شهردار قائم شهر به جهت نگاه ویژه و خاص به قشر خبرنگاران و نیز توجه مدیریت شهری و اصحاب رسانه در این مراسم به تلاش این عزیزان اشاره کرد و افزود: شهید صارمی بعنوان شهید شاخص خبرنگار در راه اعتلای این هنر مقدس از جان مایه گذاشت و اصحاب رسانه را با این کار معنوی خدائی کرد.

 

 

 

 

 

 وی ضمن اعلام گرامیداشت شهید خبرنگار قائم شهر ،شهید زمان روشن بخش گفت: خبرنگاری حرفه بسیار حساس و مهمی است چراکه اگر این حرفه کار نکنند و در عرصه حضوری موثر نداشته باشند اساسا" هیچ خبری شکل نمیگیرد.

 

 

 

تجلیل از خانواده های روشن بخش و بلباسی بعنوان شهدای شاخص شهرستان و اولین شهید مدافع حرم با تقدیم لوح سپاس قدردانی شد.

 

 

 

در پایان ضمن برگزاری چند آیتم فرهنگی و هنری از جمله اجرای موسیقی و شعر از خبرنگاران با اهداء لوح سپاس و جوایز نقدی قدردانی شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_4780.JPG-666

 

 

 

DSC_4845.JPG-3-3

 

 

 

DSC_4916.JPG-2

 

 

 

DSC_4833.JPG-4

 

 

 

DSC_4676.JPG-3

 

 

 

DSC_4794.JPG-5-5

 

 

 

DSC_4937.JPG-5

 

 

 

DSC_4859.JPG-7

 

 

 

DSC_4978.JPG-6

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group