لینک

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر :افتخاری دیگر در شهر پر افتخار قائم شهر رقم خورد.سرکار خانم فاطمه نوذری در رقابت بزرگ علمی کشور با اخذ رتبه6  منطقه دو و رتبه 16 کشوری  در رشته علوم تجربی برگ زرینی شد بر افتخارات علمی شهر عزیزمان قائم شهر.

 مهندس حاج رضا رحیمی پس از شنیدن این خبر بسیار خرسند شد واظهار داشت من به جوانان عزیز شهرم میبالم و مایه افتخار من است که  نام قائم شهر را در عرصه های مختلف علمی فرهنگی و ورزشی در سطح کشور و جهان در حال درخشیدن میبینم. ایشان هچنین با سرکار خانم نوذری به اتفاق خانواده محترمشان در دفتر کار خود ملاقات نمودند و به رسم قدر دانی از تلاش های این جوان هدیه ای را به رسم یاد بود تقدیم ایشان کردند.   

 

 

DSC_7048.JPG-2

 

DSC_7058.JPG-3

 

DSC_6992.JPG-4

 

DSC_7084.JPG-5

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group