لینک

 

مهندس رحیمی شهردار قائم شهر در خصوص حذف ناباورانه بهداد سلیمی قهرمان خوب و شایسته کشورمان و قائم شهر پیامی را صادر کرد. متن این پیام به شرح ذیل است:

 

 

DSC_7056.JPG-1

 

 

بهداد عزیز،

 

اشک هایت در اوج اقتدار، دل هر ایرانی و تمامی انسان های بیدار و منصف را بدرد آورد،پهلوان با ادب ، مشت هایت را همانند اراده آهنینت ، فشرده و محکم کن و حقانیت ایران و ایرانی را در مصافی دیگرمثل همیشه ثابت کن،

 

بهداد عزیز،

 

مهم این است که جایگاه تو پس از این مبارزه همچنان در دل مردم جای دارد و بی گمان سکوت تو از هر فریادی رساتر خواهد بود.این رویداد تلخ ورزش که برای کشور عزیزمان ایران اسلامی،ایران سرافراز بارها و بارها اتفاق افتاده ،تو را از این پس گرامی تر و والاتر میکند . چراکه دست حق بالاترین دستهاست. انتصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم،

 

پس باید ثابت کرد که در آوردگاهی دیگر،در مجالی بزرگتر میتوان لیاقتها را نشان داد و بی عدالتی را به ریشخند گرفت و چهره پوشالی آن را بر دیگران نشان داد.

 

تو در شبی که بهترین بودی ،نشان کمترین را بر تو هدیه کردند اما بدان که میلونها ایرانی بهترین نشان و بالاترین عشق و عطوفت را نثار تو کرده است .

 

به امید روزی که شاهد درخشش و تلالو دوباره تو باشیم چراکه بر این باوریم که خورشید درخشان دگرباره طلوع خواهد کرد . اینبار پرنورتر و درخشان تر و کور خواهند شد زاغانی که توان دیدن نورش را ندارند.

 

                                                                                                                                                                                                  رحیمی

 

                                                                                                                                                                                           شهردار قائم شهر

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group