لینک

 

 

 

 

بمناسبت روز جهانی مساجد، ضمن برگزاری جشنواره مساجد در قائمشهر از ارکان برتر مساجد با حضور نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری ، فرمانده سپاه، شهردار قائمشهر و جمعی از مسئولین شهرستان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 

در این مراسم حضرت آیت الله معلمی در فرمایشات خود تاکید کردند:مساجد از دوران حضرت رسول الله (ص) تاکنون مامن و جایگاه مومنین و دینداران بوده که وحدت و همبستگی برادران وخواهران دینی را فراهم آورده است.

 

 

وی تصریح کرد: مسجد در دوران جنگ هشت ساله و پس از آن خصوصا" در دوران سازندگی، فرصت های جدیدی برای را برای نسلهای مختلف بوجود آورده ، از جمله کارهای جهادی،پیشرفت فرهنگ تحت علم در همه عرصه ها ، کا نون برنامه ریزی و سازماندهی مردمی همین مساجد بوده است.

 

 

مهندس رضا رحیمی شهردار قائمشهر نیز در مورد اهداف برگزاری این جشنواره گفت: مساجد باید علاوه بر نقش دینی و مذهبی ، مرکز کار آفرینی ،رسیدگی به مشکلات مردم ،تقویت علمی و درسی جوانان باشد و این جشنوارها در راستای سخنان امام خمینی (ره) که فرمودند، انقلاب ما از مساجد شروع شد و مسجد سنگری است که باید حفظ شود، قابل ستایش است. وی با اشاره به احیا نقش مساجد در جامعه خاطر نشان کرد، مساجد باید به سمت فعالیت فرهنگی خود حرکت کنند و حضور مردم در مساجد نشان از زنده بودن مسجد است.

 

 

 

 

 

IMG_0580-2

 

 

 

 

 

 

 

IMG_0638-5

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group