لینک

 در این مراسم که مدیران و مسئولین شهرستانی و استانی حضور داشتند از زحمات بی بدیل پهلوان بهداد سلیمی قویترین مرد جهان قدردانی شد. رحیمی شهردار قائمشهر ضمن تمجید از عملکرد بهداد سلیمی گفت: نام بهداد با تعصب، غیرت و جوانمردی عجین شد و جوانان ما به یاد پهلوانیهای پهلوانانی چون پوریای ولی ، تختی و ... می افتند و بهداد باید قدر و منزلت خود را بداند.

 

 

 

وی به عملکرد بهداد سلیمی در ریو 2016 اشاره کرد و تاکید داشت به ورزشکاران که به تعهد و تکلیفشان در مسابقات المپیک به خوبی عمل کردند و آن چیزی که مهم است، حضوری مقتدرانه و قهرمانانه در این دوره از مسابقات بود که خوشبختانه قهرمانانی چون بهداد سلیمی بعنوان نماینده المپیکی شهرمان عملکرد موفق و قابل قبولی داشتند.

 

 

 

رحیمی شهردار قائمشهر در پایان گفت: به شخصه به نام بهداد سلیمی روزهای طلایی مسابقات جهانی و آسیایی را در ذهن خود تداعی میکنم و از اینکه ورزشکارانی چون بهداد در جامعه حضوری فعالانه دارند خوشحالم و امیدوارم که با پرورش جوانان از این دست، شهرمان در معرفی چهره های ملی بعدی نیز همچون گذشته پیشگام باشد.

 

 

 

 

 

DSC_8498-7

 

 

 

 

 

DSC_8505-2

 

 

 

DSC_8505-3

 

 

 

DSC_8530-5

 

 

 

DSC_8498-6

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group