لینک

 50نفراز پرسنل شهرداری قائمشهر دراولین روز از هفته دولت بادریافت لوح سپاس مورد تقدیر شهردار این شهر قرار گرفتند.به گزارش روابط عمومی شهرداری قائمشهر:مهندس رحیمی شهردار این شهر درسخنانی ضمن تجلیل از همکاران ساعی و پرتلاش در ارائه خدماتی مطلوب به شهروندان مضافا از یکایک این عزیزان درخواست کرد تا در جهت خدمت بیشتر به مردم عزیز و رضایت آنان از هیچ کوششی فروگذار ننمایند.

 

 

 

وی به نقش کارمندان ساعی درپیشبرد اهداف شهرداری اشاره کرد و افزود :تجلیل از همت عالی و توان مضاعف کارمندان در اعتلای این فرهنگ موثر بوده و این امر در دین مبین اسلام نیز تاکید شده است.

 

 

 

وی خاطر نشان کرد : بر خود وظیفه میدانم تا از کلیه عزیزانی که در این مدت با تلاش و خدمت بیشتر به شهروندان فهیم قائمشهر سعی و کوشش نمودند قدردانی کرده واز این باب خوشحالم که با اهداء لوح تقدیر ازاین عزیزان قدر دانی نمایم.

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1371.JPG-22

 

 

 

DSC_1363.JPG-4

 

 

 

DSC_1350.JPG-3-3

 

 

 

DSC_1429.JPG-2

 

 

 

DSC_1379.JPG-5

 

 

 

DSC_1384.JPG-6

 

 

 

 

 

DSC_1394.JPG-8.JPG15151

 

 

 

DSC_1396.JPG-9

 

 

 

DSC_1404.JPG-10

 

 

 

DSC_1411.JPG-11

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group