لینک

 

 

 

در سومین روز از هفته دولت، همزمان با مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنراز مدیران و کارمندان نمونه شهرستان قائم شهر در سالن آمفی تئاتر شهرداری  تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائمشهر، مهدی محمدی فرماندار شهرستان قائمشهر درابتدای این مراسم اظهار داشت:

 

شهیدان رجایی و باهنر الگوی کاملی از خدمت رسانی به مردم، و از دولتمردانی بودند که با کردار و رفتار خود در تاریخ معاصر انقلاب اسلامی ماندگار شدند.

 

 جناب آقای محمدی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان، گفت :ما در برابر خدا و مردم  پاسخگو هستیم و باید برای رفع مشکلات مردم درموضوعات مختلف تلاش همه جانبه خود را بکار ببریم.

 

 در ادامه این مراسم حضرت آیت اله معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب قائم شهر ضمن گرامیداشت

یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر خاطر نشان کردند: شهید رجایی و باهنر از الگوهای نظام اداری بودند و انقلاب و مردم به این دو بزرگوار مدیون هستند، بنابراین ما امیدواریم با خدمت رسانی به نظام اسلامی دین خود را به آنها ادا کنیم.

 

حضرت آیت اله معلمی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران شهرستانی فرمودند : زحمات مهندس رضا رحیمی شهردارجوان و پر تلاش  

 قائمشهر که در طول مدت کوتاه مدیریت خود خدمات ارزنده ای را جهت توسعه و آبادانی شهر انجام داده اند قابل تقدیر است و لازم به ذکر است

زمانی که مردم ابراز رضایت میکنند دلیلی است بر کوشا بودن شهردارکه جای تحسین  دارد. در پایان این مراسم، از مدیران وکارمندان نمونه شهرستان

همچنین مهندس مهدی مهدی زاده آقای کاظم علیپور سرکار خانم زینب رحمتی وخانم شیرین علیزاده از پرسنل شهرداری قائم شهر با لوح یاد بود قدردانی شد.   

 

 

 

 

DSC_1551.JPG-10

 

DSC_1771.JPG-2

 

DSC_1671.JPG-3

 

DSC_1734.JPG-1

 

DSC_1611.JPG-7

 

DSC_1604.JPG-8

 

DSC_1588.JPG-9

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group