لینک

 جلسه شورای اداری شهرستان قائم شهر که با حضور وزیر ارتباطات و استاندار محترم مازندران ، فرماندار این شهرستان وشهردار محبوب این شهرو مدیران دستگاه ها در روز جمعه در محل فرمانداری برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، محمود واعظی در جلسه شورای اداری شهرستان قائم شهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و تبریک فرا رسیدن هفته دولت ، اظهار داشت : همدلی و صمیمیت بین مدیران مازندران ، سرمایه استان محسوب می شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد : تلاش دولت از ابتدای فعالیت ، برقراری امنیت ، آرامش و ثبات و همچنین ایجاد رونق بوده است.

 واعظی با تاکید بر حضور گروه های تکفیری در کشورهای همسایه ، به امنیت کشورمان اشاره کرد و افزود : تلاش همه کسانی که در ایجاد امنیت کشور سهم و نقش دارند ، جای تقدیر دارد.

 واعظی با اشاره به مدیریت هوشمندانه مقام معظم رهبری ، اظهار داشت : تکلیف مسئولین در زمان های بحرانی کاملاً مشخص است.

 دکتر ادیانی در این جلسه به نکات قابل توجه در بحث فن آوری وارتباطات در حوزه انتخابیه ی خود اشاره کرد وخواستار پیگیری وزیر محترم شد .

همچنین پهلوان بهداد سلیمی نیز در این جلسه حضور داشت که از سوی شهرداری شورای، اسلامی قائم شهر ،فرمانداری واداره ورزش وجوانان با اهدای جایزه از ایشان قدردانی گردید.

 فرماندار شهرستان قائمشهر گفت : دولت تدبیر و امید با تمام توانش در راستای خدمات صادقانه تلاش می کند.

 فرماندار قائم شهر اظهار داشت : در هفته دولت 28 میلیارد تومان پروژه در قائم شهر افتتاح و چندین پروژه مهم با اعتبار 31 میلیارد تومان کلنگ زنی شده است که تا پایان هفته دولت از پنج  پروژه مهم شهرستان  که در مدت زمان کوتاه به همت شهردار جوان و پرتلاش این شهر آماده بهره برداری است رونمایی خواهد شد.

 

 DSC_2013.JPG-2

 

DSC_2026.JPG-3

 

photo_2016-08-24_12-45-19.jpg-9

 

DSC_2040.JPG-4

 

DSC_2070.JPG-5

 

DSC_2073.JPG-6

 

DSC_2094.JPG-7

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group