لینک

 مراسم تقدیر از سرکار خانم زهرا عباسی نوه شهید بزرگوار عباسی به اتفاق خانواده گرانقدرشان در دفتر کار مهندس رضا رحیمی شهردار قائمشهر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری قائمشهر: سرکار خانم زهرا عباسی نوه شهید بزرگوار عباسی که از فرزندان پرسنل شاغل در شهرداری قائم شهر می باشند موفق به کسب رتبه 783 در رشته علوم تجربی(پزشکی) شده اند.

مهندس رحیمی نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: اینگونه موفقیت ها جز در سایه ایمان به خدا،تلاش و پشتکار و خودباوری شما و دعای خیر والدینتان به دست نخواهد آمد، لذا شایسته است شکر گزار الطاف حضرت باریتعالی و قدردان محبت های آن عزیزان باشید.

شهردار قائمشهر ضمن تقدیم لوح سپاس و تقد یرو تشکرازخانم زهرا عباسی، خاطر نشان کرد: بر خود واجب میدانم تا از نخبگان قائمشهری که موجب سربلندی جامعه و این شهر می شوند تقدیر بعمل آورم.

 

DSC_2269.JPG-2

DSC_2250.JPG-3

DSC_2259.JPG-4

DSC_2248.JPG-5

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group