لینک

 همزمان با آخرین روز از هفته دولت،شهرداری قائم شهر اقدام به افتتاح و بهره برداری از 5 پروزه عمرانی خود نمود.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر در این مراسم که تنی چند از نظامیان عالیرتبه کشور از جمله امیر اسماعیلی معاونت محترم هماهنگی هوا نیروز کشور،امیر سرتیپ دوم معمار باشی فرمانده لشگر 30 گرگان به نمایندگی از فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران سردار پوردستان،معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران دکتر نبیان،آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر،مهندس عسگری مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران،مشاورین استاندار در امور بانوان خانم جمشیدی و ولیپور،مهندس محمدی فرماندار قائم شهر ،ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ،مهندس رحیمی شهردار و همکاران شهرداری ،مدیران و روسای ادارات ،نهادها،اصحاب رسانه و خانواده معظم شهداء،خانواده های شهیدان سرلشگر خلبان جعفر مهدوی ملک کلائی،شهیدان طبری،شهید جلال الدین علاء الدینی،شهیده حمیده مروتی،شهید حاج محمد بلیاسی و واقف زمین پارک بانوان علویه فقیه حضور داشتند که صحنه های بیاد ماندنی و شایسته ای خلق شد.

 میرزائی: هدیه ناقابل پیشکش روح پرفتوح شهیدان

در ابتدای این مراسم مهندس سعید میرزائی به نمایندگی از سوی اعضاء شوراء و شهردار قائم شهر ضمن تبریک به کارگزاران دولت بمناسبت این ایام ،به اقدامات عمرانی قابل توجه و شایسته 3 ماهه اخیرشهردار قائم شهر اشاره کرد و افزود: از حمایتهای پدرانه و مشفقانه آیت الله معلمی در رسیدن به اهداف عالیه شهری قدردانی میکنم که همواره با نصایح خود چراغ راه آینده مدیران شهری را ترسیم می نماید.

  وی اشاره داشت:بی شک اقدامات عمرانی صورت گرفته در جهت خدمت به مردم فهیم این شهر بوده و این هدیه ناقابل تقدیم به روح پرفتوح شهیدان والامقامی که امروز آسایش زندگی و سرافرازی ایران اسلامی ،مرهون خون این عزیزان است.

 محمدی : برای شهر فردائی روشن در راه هست

مهندس محمدی فرماندار قائم شهر نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هفته دولت ، شهیدان رجائی و باهنر ،به پروژه های هفته دولت اشاره کرد وگفت: دولت تدبیر و امید تمام تلاش و توان را در جهت ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مردم بکار گرفته و من امیدوارم با روندی که در مدیریت شهری شکل گرفته فردائی روشن ترسیم گردد.

 

آیت الله معلمی :قدردان رحیمی با انگیزه هستیم

آیت الله معلمی نیز ضمن قدردانی از اقدامات شایسته مهندس رحیمی در مدت زمان کوتاه اجرای پروژه به نقش تاثیر گذار خدمات عمومی اشاره کرد و گفت: این قبیل خدمات به حسن اعتماد بیشتر مردم کمک کرده و بدانید همین مردم هستند که در تمام مواقع دستگیر و کمک رسان دستگاههایی چون شهرداری هستند.

وی خاطر نشان کرد: با روی کار آمدن مهندس رحیمی شهردار جوان،باانگیزه و پر تلاش قائم شهر روح تازه ای در پیکر شهرداری دمیده شده و من شاهد هستم که در جای جای این شهر همکاران خدوم شهرداری مشغول اجرای پروژه هستند و این جای امیدواری است و صد البته تشکر و قدردانی .

 

نبیان: حکم تنفیذ شهردار در روزهای آتی

 دکتر نبیان سخنران پایانی آئین افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهرداری در هفته دولت بود.ایشان بعنوان نماینده عالیترین مقام دولتی در استان از فعالیتهای صورت گرفته در مدت کوتاه مدیریت جناب آقای مهندس رحیمی قدردانی کرد و خاطر نشان کرد: ما بعنوان خادمین ملت و نمایندگان دولت در استان خوشحالیم که نیروهای متخصص ،پرتلاش و با انگیزه ای چون مهندس رحیمی داریم که در این مدت کوتاه باور نکردنی پروژه هائی از این دست که بسیار زمانبر و فرسایشی است را آماده کرده و برای استفاده شهروندان ارائه میکند.

 

 

وی از حکم شهردار قائم شهر سخن گفت و افزود: در چند روز آینده حکم تنفیذ شهردار قائم شهر نیز طی مراسمی که در شان و منزلت مهندس رحیمی برگزار خواهد شد، به ایشان تقدیم خواهیم کرد.

 در پایان نیز مدعوین و مهمانان از پروژه های شهرداری شامل اولین پارک بانوان شهیده حمیده مروتی یادبود اهدائی علویه فقیه،المان میدان شهید علاء الدینی،المان سرلشگر خلبان جعفر مهدوی ملک کلائی،المان میدان شهیدان طبری و بهره برداری از ششمین زیرگذر ریلی ایثارگران رونمائی شد.

 ادای نظامی برای سرلشگر خلبان جعفر مهدوی

 در حاشیه این مراسم امیر اسماعیلی معاونت هماهنگی هوانیروز کشور و مقامات نظامی در افتتاح المان سرلشگر خلبان مهدوی از مقام شامخ این شهید بزرگ با ادای احترام نظامی یاد کردند.گفتنی است در این رونمائی خانواده شهید مهدوی شامل همسر ،دختر و برادران و خواهران شهید نیز حضور داشتند.

 

مادر شهیدان طبری: رضا برای من بوی فرزندانم را میدهد.

 در افتتاح و بهره برداری از المان شهیدان طبری ،مادر شهیدان ضمن تجلیل از اقدام صورت گرفته در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: در طی 30 سال پس از شهادت فرزندانم بعنوان خانواده شهید ،هیچ انتظاری از مقامات اجرائی نداشتم . امروز جوانی سکاندار مدیریت شهری این شهر شده که به واقع حق مطلب را برای خانواده شهیدان اداء کرد و من به حاج رضا رحیمی شهردار این شهر افتخار میکنم .رضا برای من بوی فرزندانم میدهد.

 

شایان ذکر است که سید مجتبی شیردل فرزند سید رضی شیردل به نمایندگی از سوی خانواده شهیدان از این المان رونمائی کرد.

 

DSC_2461-2

 

DSC_2450-3

 

DSC_2475-4

 

DSC_2435-6

 

DSC_2426-7

 

DSC_2459-3.jpg-6666666

 

DSC_2462-5

 

DSC_2442-6

 

DSC_2422-8

 

DSC_2494-9

 

DSC_2499-10

 

DSC_2508-11

 

DSC_2524-13

 

DSC_2528-14

 

DSC_2535-15

 

DSC_2543-16

 

DSC_2548-17

 

DSC_2554-18

 

DSC_2564-19

 

DSC_2571-20

 

DSC_2578-22

 

DSC_2585 21

 

DSC_2594-23

DSC_2616-28

 

DSC_2607-25

 

DSC_2632-30

 

DSC_2621-29

 

photo_2016-08-27_15-43-24.jpg-11

 

photo_2016-08-27_15-43-45.jpg-22

 

photo_2016-08-27_15-43-56.jpg33

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group