لینک

مقارن با ساعت 5 صبح روز جمعه 12 شهریور 95، طوفانی سهمگین به همراه بارش تند و شدید باران، شهر قائم‌شهر را درنوردید.به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم‌شهر،‌ این طوفان که با سرعت 135 کیلومتر بر ساعت، اکثر شهرهای مازندران را مورد حمله قرارداد به شکل سهمگین در قائم‌شهر اطراق زد ولی با کمک تمام نیروهای شهرداری قائم‌شهر، صدمات و تلفات ناشی از این طوفان در کمتر از چندساعت، مهار شد.

toofan6

toofan2

مهندس رحیمی شهردار قائم شهر با تائید این خبر اعلام کرد:شدت طوفان به حدی زیاد بوده که با امکانات و بضاعت موجود جوابگوی رتق و فتق امور نخواهیم بود .ولی بحمدالله با توکل به حضرت حق و تلاش بی وقفه پرسنل شهرداری ،این مهم محقق شد وما قادر به کنترل آسیب و شدت حادثه شدیم.

 toofan4

toofan8

toofan11

toofan12

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group