لینک

مهندس رحیمی شهردار قائمشهراز حضور وکمک نیروهای شهرداری های همجوارخبرداد وگفت:به واقع ما ،بخشی ازرفع مشکلات وموانع پس ازطوفان رامدیون حضور به موقع و پررنگ نیروهای امدادرسانی ازشهرداری های همجوار هستیم.

 

 وی خاطرنشان کرد:ازحس نوع دوستی وتلاشهای صورت گرفته ازشهرداری هایی که به مردم این شهرکمک کردند که درکمترین زمان ممکن،صدمات وخسارات به حداقل برسد سپاسگذارم.

 

 شهردارقائم شهر گفت:شهرداران شهرهای ساری،نکا،سورک،بابل،آمل،شیرگاه،زیراب،پل سفید،فیروزکوه،جویباروسیمرغ با اعزام نیروهای فنی وخدماتی وامکانات وماشین آلات مارا درامداد رسانی سریع و بموقع یاری کردند که ازاین باب ازلطف ومحبت شهرداران شهرهای یادشده تشکرمی کنم.

 

 وی ازهمه شهردارانی که دراین امرمهم شهرداری قائم شهر و مردم خوب این دیار را یاری کردند تشکرکرد و افزود:شهرداری های ساری ونکا جزو اولین شهرداری هائی بودند که ازساعات اولیه بروز حادثه به صورت خودجوش درشهر حاضرشدند و با اعزام تیم های فنی وخدماتی واکیپ های ماشین آلات وتجهیزات مربوطه به ما دررفع مشکلات یاری رساندند که به شخصه ازسوی مردم قائم شهر ازشهرداران این دو شهر سپاسگزارم.

 

 

 

DSC_2849

 

 

 

DSC_3008

 

 

 

DSC_3027

 

 

 

IMG_3277

 

 

 

IMG_3282

 

 

 

DSC_3075

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group