لینک

 مدیر کل بانک مسکن استان مازندران جناب آقای تقوی با همراهی معاونت بانک مسکن استان آقای حاجی پور و رییس بانک مسکن مرکزی شهرستان قائم شهر آقای محمدی  با حضور در ساختمان شهرداری قائمشهر ضمن تبریک در خصوص انتخاب مهندس رحیمی به عنوان شهردار این شهر، از اجرای پروژه های افتتاح شده در هفته دولت وسرعت بالای اجرای این موارد ابراز خرسندی وخدا قوت نموده و از همکاری و تعامل  شهرداری با مردم در طوفان اخیر و اقدامات صورت گرفته تقدیر وتشکر کرد .

 

 مدیر کل بانک مسکن استان که به  منظور تبریک و همکاری در دفتر کار شهردار قائمشهر حضور یافته بود،اظهار داشت: بانک مسکن را تنها بانک دولتی  متخصص در امر ساختمان و مسکن در کشور دانست واظهار داشت منابع این بانک ترجیحا در چرخه تولید و اقتصاد کشور و کمک به آبادانی،زیبا و مقاوم سازی شهرها بکار گرفته می شود و از این حیث تا حدودی رسالتی شبیه رسالت و ماموریت شهرداریها بر عهده دارد. ایشان نیز اذعان داشتند، شایسته است

 

 سازمانهایی از قبیل شهرداری که ماموریت اصلی شان در زمینه ساختمان و شهرسازی است،با حمایت از بانک مسکن و تجمیع منابع مالی خود در این بانک،توان تجهیز اعتبار و اعطای تسهیلات در بانک مسکن را میتوانند بالا ببرند.

 

 در ادامه مهندس رحیمی نیز با تشکر از مجموعه بانک مسکن در ارائه خدمات به این شهرداری، از تعامل خوب این بانک با مردم طی سالهای اخیر ابرازخرسندی کرد. رحیمی نیز افزود بانک مسکن با توجه به ماموریت و رسالتی که در استراتژی ها و چشم اندازهای خود دارد می تواند مشاور اقتصادی مناسبی برای مجموعه شهرداری باشد.وی نیر در پایان اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد گسترش بیشتری در تعاملات باشیم.

 

 

 

photo_2016-09-12_07-33-08.jpg2222

 

 

 

photo_2016-09-12_07-33-19.jpg33333

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group