لینک

مراسم تودیع و معارفه شهردار قائم‌‌شهر،جناب مهندس رضا رحیمی در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.

 

این مراسم با حضور مدیران استانی و شهرستانی از جمله حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم شریف مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب شهرستان قائم‌‌شهر، دکتر رضیان نماینده محترم مردم قائم‌شهر؛سوادکوه،سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، دکتر نبیان معاونت محترم هماهنگی امورعمرانی استانداری مازندران،مهندس عسگری مدیرکل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران، مهندس محمدی فرماندارمحترم شهرستان قائم‌شهر،اعضای محترم شورای اسلامی قائم‌شهر، مهندس حجازی شهردار سابق قائم‌شهر، مدیران دستگاههای دولتی و اصحاب رسانه نیز برگزار شد.

 

 

 

شهرداری تجلی حماسه و ایثار

 

مهندس جعفر احمدی گرجی رئیس محترم شورای اسلامی شهر قائم‌شهر با بیان اینکه شهرداری تجلی حماسه و ایثار است، ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به نیابت از اعضای محترم شورای‌اسلامی شهر، از حضور یکایک مدعوین تقدیر و تشکر کردند. مهندس احمدی با تجلیل از عملکرد شهردار قائم‌‌شهر در ایام هفته دولت و رونمایی از 5 پروژه عمرانی این شهرنیز اشاره داشت:

 

چندی پیش شهر ما شاهد طوفان و بارندگی شدیدی بوده و از این باب به همه مدیران که جلوه ایثار و حماسه را تجلی بخشیدند تشکر می کنم.

 

وی افزود: مدیران استانی و شهرستانی زحمات زیادی جهت تخصیص اعتبار برای طوفان اخیر کشیدند و از مهندس رضا رحیمی شهردار پر توان در طی 3 ماه مدیریت خود رویکرد جهادی را در این حوزه در دستور کار قرار داده و افتتاح 5 پروژه عمرانی هفته دولت نمونه بارزی از خدمات ارزنده ایشان بوده است که از ایشان تقدیر و تشکر می نمایم. وی تصریح کرد: امیدواریم درآینده نزدیک با مدیریت این شهردار شاهد زیر ساخت های عمرانی و زیبا سازی شهر باشیم.

 

رحیمی ذخیره فوق العاده شهرداری

 

حضرت آیت الله معلمی از عملکرد خوب شورای اسلامی شهر برای انتخاب فردی مناسب برای مدیریت شهری تقدیر کرد و گفت: خدمت به مردم فرصت است و باید فرصت را غنیمت شمرد. امام جمعه قائم‌شهر افزود:

 

رحیمی ذخیره خوبی در داخل تشکیلات شهرداری بود و در این مدت کوتاه سرپرستی، خدمات شایسته و ماندگاری از خود بجا گذاشت.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: موفقیت هر مدیر در گرو داشتن نیروهای متخصص، اهل دانش، کارآمد و با تجربه است.

 

 

 

همه ی مدیران قائم‌شهر در حادثه طوفان

 

دکتر نبیان معاونت هماهنگی و عمرانی استانداری، ضمن تبریک به انتخاب شهردار قائم‌شهر، اظهار داشت:

 

اتفاقات خوبی که در دوره سرپرستی مهندس رحیمی صورت گرفت ازجمله افتتاح 5 پروزه ی عمرانی شهرداری و مدیریت بحران ایشان در حادثه طوفان قابل تقدیر است.

 

وی به شهردار و پرسنل شهرداری توصیه کرد: الان بیش از هر زمانی مردم به حضور پررنگ و فعال شما نیازمند هستند که برای خدمت رسانی بیشتر به این عزیزان باید تلاش وافری داشته باشید.

 

 

 

خدمت رسانی تؤام با حفظ کرامت مردم

 

عبداله رضیان، نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه معضلات و آسیب های قائم شهر زیاد است، اظهار داشت:

 

قائم‌شهر با وجود قدمت طولانی و افتخارات زیادی که دارد متأسفانه با نارسائیهای زیادی از جمله ترافیک و معضلات وروردی و خروجی شهرستان مواجه است.

 

رضیان ضمن تقدیر از پرسنل شهرداری از آنان خواست در خدمت رسانی، حرمت و کرامت مردم را حفظ کنند. این نماینده مجلس هم از انتخاب رضا رحیمی بعنوان شهردار، از اعضای شورای اسلامی شهر، تقدیر کرد.

 

 

 

در ادامه این مراسم، حکم مهندس رضا رحیمی پس ازقرائت، از سوی علی نبیان معاون و نماینده استاندار مازندران به وی تقدیم گردید. ضمن آنکه لوح تقدیر و هدیه ای از سوی شورای اسلامی شهر به پاس حضور آقای سید علی حجازی شهردار سابق به ایشان تقدیم شد. درپایان این مراسم، خانواده سر لشگر خلبان شهید جعفر مهدوی به پاس زحمات شهردار، جهت نصب المان شهید مهدوی ضمن سپاس از توجه ویژه شهردار به خانواده شهدا، لوح تقدیری به رضا رحیمی اهدا کردند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group