لینک

 این مراسم با حضور بسیجیان ودلیر مردان هشت سال دفاع مقدس درکنار نیروهای نظامی وانتظامی از ساعت 7:30 دقیقه صبح روز چهار شنبه 31/6/95 برگزار گردید. مهندس محمدی فرماندار قائم شهر،تنی چند از اعضای محترم شوراء،مهندس رحیمی شهردار قائم شهر ، مدیران شهری و فرماندهان نظامی و انتظامی ،فرماندهان و نیروهای پایگاههای مقاومت اداری و نواحی مهمانان این مراسم بودند.

 

 درشروع این مراسم یاد خاطره شهدای دفاع مقدس ونیز شهدای مدافع حرم و اولین شهید مدافع حرم شهرستان قائم شهر شهید حاج محمد بلباسی گرامی داشتند و حاضرین با قرائت بیانیه ای تجدید میثاق با امام (ره) و مقام معظم رهبری و شهدای هشت سال دفاع مقدس نمودند.  

 

 در این مراسم حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم شریف مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب قائم شهر  با بیاناتی کوتاهی ضمن گرامیداشت این ایام، دفاع مقدس را به واسطه حضور عارفانه وعاشقانه بسیجیان و رزمندگان این عرصه مقدس دانست.

 

 خطیب جمعه قائم شهر خاطر نشان کرد: ایام دفاع مقدس در برحه ای از تاریخ حادث شد که بی شک مهمترین و بزرگترین حادثه همه قرنها بوده و هست. چراکه رشادتها و دلیرمردیهای مردان و زنان این عرصه تکرار شدنی نیست.

 

 در پایان نیز از پایگاه های بسیج نمونه با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group