لینک

مقارن با ساعت 10 صبح روز پنج شنبه اول مهرماه 96 در سالن اجتماعات شهرداری با همکاری شورای اسلامی شهر، شهرداری قائمشهر و انجمن توسعه پایدار، مملو از عاشقان علم و دانش بود که وجود هریک از آنان افتخار و ارزش قائمشهر بود.

67 نفر از دانش آموزان برتر قائمشهر که جزء قبول شدگان رتبه زیر 1000 کنکور سراسری سال 95-96 بودند طی مراسمی با حضور تنی چند از اعضای محترم شورای اسلامی شهر،شهردار محترم قائمشهر، مدیران شهری، اصحاب رسانه و خانواده های این عزیزان مورد تقدیر و تشویق قرار گرفتند.

در ابتدای این مراسم ریاست محترم شورای اسلامی شهر قائمشهر جناب آقای مهندس جعفراحمدی : ضمن تقدیروتشکر از حاضرین در جلسه و به ویژه دارندگان رتبه های برتر در کنکور سراسری 95 گفت:

کسب رتبه برتر توسط شما عزیزان سبب افتخار ما مسئولین وشهروندان شده است.

ایشان نیز اشاره داشتند، بازهم درخشش دوباره جوانان قائمشهری باعث این شده است که نام شهرستان قائمشهر در محافل علمی و دانشگاهی بر سر زبانها بیافتد. وی با بیان اینکه انسان اگر بخواهد در دنیا منشا خیر و برکت باشد همیشه دو چیز میخواهد:

یکی علم و دیگری آگاهی و ایمان به خدای متعال که جدایی این دو از هم میتواند ضرر زیادی به جامعه وارد کند.

رئیس کیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قائمشهر در حاشیه این مراسم گفت:

این دانش آموزان با کسب رتبه قابل توجه ای در کنکور سراسری افتخار آفرینی کرده اند و جایگاه قائمشهر را نیز ارتقاء بخشیده اند.

 

دکتر غفوری یکی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر در سخنان خود ضمن تاکید و توجه برعلم ورزی و علم اندوزی در جامعه ایران اسلامی خاطرنشان کرد:

تنها چیزی که می تواند ایران سرافراز را در جامعه جهانی متمایز نماید پیشرفت روز افزون در همه سطوح علمی می باشد که این امر با دستان شما عزیزان و پیشرفت در همه سطوح صادر نخواهد شد.

وی به نمایندگی از سوی خود و جامعه علمی قائمشهر از خانواده ها ، بخصوص پدران و مادران عزیز و معلمان دلسوز که در فراهم کردن فضای علمی خوب برای پیشرفت قدردانی کرد.

دبیر حیدری عضو محترم شورای اسلامی نیز از دیگر سخنرانان این مراسم بود که آغازین کلامش با بیان اینکه برنده جایزه نوبل اقتصاد میگوید، اگر میخواهید کشوری ببینید که در حال توسعه و شوکوفایی است هیچ وقت دنبال کارخانه های غول پیکر نباشید،افزود: بلکه باید بدنبال مدیران و دست اندرکاران تعلیم و تربیت باشید تا بتوانیم همچون امروز شاهد نخبگان علمی در سطح بالایی باشیم. عضو محترم شورای شهر قائمشهر در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد:

اگر در نظام آموزش و پرورش حرکاتی اینگونه را ادامه دهیم شاهد رشد در زمینه های توسعه خواهیم شد.

در پایان این مراسم نیز با اهداء لوح سپاس و سکه بهار آزادی از نخبگان برتر کنکور سراسری سال 95 تجلیل بعمل آمد.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 k26

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group