لینک

 مراسم اختتامیه قطعات خودروئی با حضور مدیران شرکتهای تولید قطعه و مهمانان در محل برگزاری نمایشگاه صورت گرفت.

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائمشهر دراین مراسم که دکتر ربیع فلاح استاندارمحترم مازندران ، دکتر رضیان نماینده محترم مردم قائمشهر،سوادکوه،سوادکوه شمالی ،سیمرغ وجویبار،مهندس محمدی فرماندار محترم قائمشهر، مدیر کل محترم فنی و حرفه ای ،تنی چند ازاعضای محترم شورای اسلامی شهر،رحیمی شهردار قائم شهرو جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند، مهندس رحیمی با قدردانی از مدیران برگزاری چنین نمایشگاههائی تاکید کرد:توجه به امر خودرو سازی و تولید قطعات خودروئی امری است که در پیشرفت صنعت هر کشورتاثیرگذار بوده و غیر قابل چشم پوشی است.

 

 

 

وی خاطر نشان کرد:از طرفی اهمیت توجه به مباحث ایمنی پیشرفته در صنعت قطعه سازی خودرو یکی دیگر از مباحثی است که باید توسط کارشناسان امر مورد بازنگری قرار گیرد چراکه توجه به سلامت سرنشین از راننده گرفته تا مسافران در جایگاه نخست خوردوسازی قرار دارد.

 

 

 

شهردار قائم شهریادآور شد: با توجه به مسئله ایمنی خودروها، خوشبختانه در این خصوص کشور ما از دنیا عقب نیست و استاندارد این قطعات نشان دهنده کارآمدی و اثر بخشی مناسب در کاهش تصادفات و ایمن سازی دارد.

 

 

 

 

 

DSC_1687.JPG-5.JPG-1

 

 

 

DSC_2741.JPG-2

 

 

 

DSC_2745.JPG-8

 

 

 

DSC_2758.JPG-8

 

 

 

DSC_2844.JPG-3

 

 

 

DSC_2845.JPG-4

 

 

 

DSC_2873.JPG-6

 

 

 

DSC_2849.JPG-5

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group