لینک

 همزمان با چهارمین روز از هفته دفاع مقدس، جمعی از ایثارگران، فرزندان معظم شهدا، جانبازان ،معاونین و پرسنل شهرداری در معیت مهندس رحیمی شهردار قائمشهر به دیدار حضرت آیت الله معلمی ابوالشهیدین نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان قائمشهر رفتند.

 در این دیدار که مقارن با اذان ظهر به افق ساری همراه بوده، نماز جماعت به امامت حضرت آیت الله معلمی بر پا شد و پس از اقامه نماز آیت الله معلمی در نطق کوتاهی ضمن تمجید از حضور پرسنل شهرداری و ایراد سخنانی به همکاران، از زحمات آنان به شهروندان قدردانی کرد.

 خطیب جمعه قائمشهر همچنین از عملکرد مهندس رحیمی شهردار قائمشهر سخن راند و افزود: قطع به یقین حضور آقای رحیمی در بدنه شهرداری به عنوان بالاترین مقام اجرایی شهرداری مایه برکت و افتخار است و جانب به نمایندگی از سوی مردم این دیار از حسن انتخاب اعضای محترم شورای اسلامی شهر قدردانی کرده و این شرایط را به فال نیک میگیرم.

 وی تاکید کرد،حقیقتا هم در بدنه اداری شهرداری و هم در شهر تکاپو و تفاوت کاملا احساس می شود و این امر بی شک از ارائه خدمات مطلوب شما عزیزان و راس آن حضور قوام، با مدیریت خوب و منحصر به فرد مهندس رحیمی در مقام شهردار است.

 نماینده خبرگان رهبری همچنین یادی از شهدای هشت سال دفاع مقدس داشت و افزود: باید به یاد داشته باشیم که آسایش و امنیت امروز را در جای جای ایران اسلامی، مرهون خون پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس است که جان شیرین خود را در طبق اخلاص قرار داده و با شهامت، زندگی دنیایی را ترک و به لذت شیرینی شهادت رسیدند.

 

DSC_3025.JPG-2

 

DSC_3059.JPG-3

 

DSC_3073.JPG-4

 

DSC_3114.JPG-5

 

DSC_3127.JPG-6

 

DSC_3131.JPG-7

 

DSC_3133.JPG-8

 

DSC_3151.JPG-9

 

DSC_3158.JPG10

 

DSC_3166.JPG-11

DSC_3170.JPG-12

 

DSC_3199.JPG13

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group