لینک

 به همت و تلاش اعضای شورای اسلامی،مجموعه شهرداری و مهندس رحیمی شهردار قائم شهر،قدیمی ترین و اولین کارخانه نساجی کشور و مازندران ،به مردم خونگرم و فهیم قائم شهر رسید.

 چند وقتی بود که طرح خصوصی سازی و واگذاری کارخانجات نساجی مازندران در دستور کار سازمان خصوصی سازی کشور قرار گرفته است. در این بین برگزاری چند جلسه واگذاری و مزایده فروش و تلاش و همت یکایک اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری قائم شهر برای در اختیار گرفتن قدیمی ترین و اولین کارخانه نساجی مازندران قابل تقدیر است.

مهندس رحیمی شهردار قائم شهر ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران صدیقش در این خصوص گفت:تلاش کردیم تا با هماهنگی مدیریت شهری و موافقت اعضای محترم شورای اسلامی شهر یکی از بهترین و در عین حال مهمترین و کلیدی ترین زمینهای شهر را در اختیار شهرداری قائم شهر بگیریم.

DSC_3725-6

 

شهردار ساعی قائم شهر ضمن تبریک به مردم قائم شهر بخاطر این دستاور بزرگ خاطر نشان کرد: مقارن با صبح اولین روز از محرم الحرام و آغاز سال 1438 هجری قمری،و پس از ماهها تلاش و رایزنیهای فراوان ،به لطف حضرت احدیت و پشتوانه بزرگ مردمی ،توانستیم در مزایده فروش نساجی شماره یک حضور و این کارخانه به نام شهرداری قائم شهر خریداری کنیم.

 

وی موفقیت خرید کارخانه نساجی شماره یک را به مردم این شهر تقدیم کرد و گفت:در این بین آن چیزی که شاید مهمترین دغدغه شهرداری و بالطبع اعضای محترم شورای اسلامی شهر بعنوان منتخبین مردم بوده،زنده نگه داشتن خاطرات شیرین این کارخانه در اذهان مردم این دیار بوده که یادآور روزهای خوبی برای کارگران مردم زحمتکش این سرزمین است.از صمیم قلب و با طیب خاطر این دستاورد مهم شهری را به مردم شهرم تقدیم میدارم .بی شک دعای خیر پدران و مادرانی همراه ما بود که فرزندانشان سالها در این کارخانه حضور داشتند و با آن خاطرات بزرگ و کوچکی دارند.

DSC_4590-1

 

وی رویکرد اعضای محترم شورای اسلامی شهر به ملک یادشده را خوب ارزیابی کرد و افزود: نگاه کلی نسبت به این ملک ،احیاء مجدد فرهنگ کار و تلاش در صنعت شهر و زدودن تصویر نامطلوب سرنوشت دیگر کارخانجات شهربوده که به نوعی سند و شناسنامه و هویت شهری بودند که متاسفانه به وضعیت مشابهی دچار شدند.

 

رحیمی ضمن قدردانی از مدیریت شهری بخصوص ارشادات و تاکیدات حضرت آیت الله معلمی نماینده معزز و معظم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و خطیب جمعه قائم شهر،تلاش نمایندگان محترم مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی آقایان دکتر رضیان و دکتر ادیانی و همچنین حمایتهای فرماندار و یکایک اعضای شورای اسلامی شهر در این پروژه بزرگ شهری خاطر نشان داشت: به جرات میتوان گفت یکی از بزرگترین دستاوردهای چند دهه اخیر در بحث شهری،خرید و تملک ملک نساجی شماره یک بوده که ان شاء الله تلاش میشود با هدف گذاری و  استفاده مطلوب از کارخانه یادشده به این مهم دست یابیم.

DSC_4587-2

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group