لینک

 عصر روز سه شنبه دبیر و اعضای هیئت اجرائی خانه کارگر استان مازندران با مهندس رحیمی شهردار قائم شهر دیداری دوستانه داشتند.

 در این دیدار که دریابیگی دبیر اجرائی خانه کارگر استان و مسئول کانون بازنشستگان و عضو شورای اسلامی شهر قائم شهر ،اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی شهرستان،اعضای اتحادیه زنان خانه کارگر استان و کشور ،انجمن صنفی کارگران ساختمانی،ریاست دانشگاه علمی – کاربردی خانه کارگر،ریاست کانون بازنشستگان و جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز حضور داشتند به حل مشکلات صنفی کارگران اشاره شد و تاکید شد: جامعه کارگری ،جامعه ای پویا،فعال و زنده هست و باید مسائل و مشکلات کارگری بیش از پیش مورد توجه و دقت نظر قرار گیرد.

DSC_4745-2

 

دریابیگی دبیر اجرائی خانه کارگر استان و عضو شورای اسلامی شهر قائم شهر با بیان اینکه جامعه کارگری بدون وارد کردن مسائل خطی ،جناحی و سیاسی در حد توان و اندیشه عمل میکند گفت: جامعه کارگری منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کارهای خود قرار داده و تحت زعامت معظم له خدمت به مردم را بیش از پیش مد نظر خواهیم داشت.

 

وی کار صادقانه و صداقت در عمل و رفتار را دو عامل مهم در نظام کارگری دانست و افزود:جمهوری اسلامی توجه ویژه ای به نظام کارگری و خواسته های آنان داشته و خواسته های به حق کارگران باید سرلوحه برنامه ها ی مسئولین قرار گیرد.

 

دبیر اجرائی خانه کارگر استان احداث پارک بانوان در قائم شهر را یکی از ابداعات سرآمد شهرداری قائم شهر دانست و افزود: از این حیث به شهردار پرتوان و فعال قائم شهر جناب رحیمی تبریک گفته و از خداوند منان میخواهم از این دست اقدامات را در نگاه مسئولین شهری بیشتر نماید.

 

DSC_4744-3

ایشان به جریان خصوصی سازی در کشور و فروش کارخانه نساجی قائم شهر اشاره کرد و افزود: خصوصی سازی باید بگونه ای باشد که ثروت بین همه مردم توزیع شود و آحاد مردم به شکلی یکدست از منافع آن بهره مند شوند.خوشحالیم که کارخانه نساجی به شهرداری قائم شهر واگذار شد.بنده به نمایندگی از جامعه کارگری از این کار جهادی و بزرگ مهندس رحیمی قدردانی میکنم. امیدوارم مدیریت شهری بتواند در استفاده بهینه از شرایط جدید خوب عمل کند.

 

مهندس رحیمی شهردار قائم شهر نیز ضمن بیان تسلیت ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان ،از اعضای حاضر به جهت اهمیت به خواسته های جامعه کارگری تشکر کرد.

 

DSC_4740-4

رحیمی آغازین سخن خود را با اعلام اینکه من خود را کارگر میدانم و به این جایگاه افتخار میکنم شروع کرد و افزود: بنده و مجموعه شهرداری هرگز به عافیت طلبی فکر نکرده و نخواهیم کرد.اقدام خرید کارخانه نساجی قائم شهر ،با تمام ریسکها و بازتابهای آن ،اقدامی جهادی و بزرگ بود. و از این باب افتخاری که نصیب شهر شده را وظیفه خود میدانم.ما منفعت شهر و منافع همه مردم را مد نظر داریم.و این اتفاق مبارک و فرخنده ای است که به مردم شهرم تقدیم میدارم.

 

رحیمی شهردار قائم شهر کارخانه نساجی را سند هویت شهر و شناسنامه مردم این شهر دانست و افزود:امیدوارم این یادگار باارزش برای مردم شهر باقی بماند.چراکه مردم این شهر با لحظه لحظه این کارخانه باارزش خاطرات خوبی دارند. احیای کارخانه حس نوستالژیکی به مردم این شهر خواهد داد.

DSC_4738-5

 

شهردار قائم شهر در پایان از مدیریت شهری خواست تا با کمک یکدیگر به عمران و آبادانی شهر پرداخته و تاکید کرد: به شخصه از حمایتهای همه جانبه حضرت آیت الله معلمی که ارشادات و تاکیدات ایشان همواره چراغ راه مسئولین و مدیران است و اعتقاد دارم نباید بی پیر به ظلمات رفت. از فرماندار محترم،نمایندگان محترم مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی،یکایک اعضای محترم شورای اسلامی شهر که در این پروژه موفق نقش داشتند و من از یکایک این بزرگواران قدردانی میکنم.

 

در ادامه اعضای حاضر به طرح خواسته های جامعه کارگری پرداختند و خواستار توجه بیشتر شهرداری به این قشر عزیز شدند.شایان ذکر است که خانه کارگر استان دارای 46000 عضو و تعداد 16000 بازنشسته دارد.

DSC_4737-6

DSC_4722-7

DSC_4718-8

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group